Як знайти папку свого профілю Chrome в Windows, Linux, Mac

В папці вашого профілю Google Chrome зберігаються налаштування вашого браузера, розширення, закладки, збережені паролі і додатки. Тобто на вашому комп'ютері є окрема папка з усіма цими даними.

Chrome за умовчанням синхронізує налаштування вашого браузера з аккаунтом Google, якщо він підв'язані до браузеру. Але якщо аккаунт не підв'язані і наприклад злетіла Windows - ви можете скористатися настановним диском для збереження потрібних даних, в тому числі і папки з профілем Google Chrome, що врятує ваші настройки і дасть можливість перенести їх на нову операційну систему. Бувають і інші моменти, коли потрібно знайти папку з профілем Google Chrome.

Папки з вашим профілем Google Chrome знаходяться:

  • Windows 7, 8, 10:  C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ Default
  • Mac OS X:  Users / ім'я користувача / Library / Application Support / Google / Chrome / Default
  • Linux:  /home//.config/google-chrome/default

Замість "ім'я користувача" вставте ім'я під яким ви входите в операційну систему. Також можна подивитися де знаходиться папка вашого профілю, ввівши в адресному рядку браузера  chrome: // version /  - навпаки "Шлях до профілю" буде вказано потрібний шлях.

Папка AppData може бути прихована, і якщо ви просто відкриєте провідник і захочете відкриваючи папки її знайти - у вас нічого не вийде, потрібно для початку відобразити прихований папки і файли. А можна просто відкрити провідник => скопіювати рядок шлях до профілю та вставити її в адресний рядок провідника, після чого натиснути Enter.

Якщо видалити весь вміст папки профілю Chrome - наступного разу коли ви відкриєте браузер, він буде як ніби ви його тільки встановили, без особистих даних і налаштувань. Також коли ви шукаєте через що виникли проблеми з браузером - можна перейменувати папку профілю, нехай при наступному вході він створить нову і подивіться як буде все працювати, а при потребі повернете назви профілю назад.

Якщо ви шукаєте через що ваш браузер гальмує і вискакує кругом безліч реклами - прочитайте і зробіть все за інструкцією "як повернути швидкодію браузера". І ви побачите, що браузер може працювати знову швидко і без зайвої реклами. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂