Як налаштувати швидкість колеса миші в Windows

Підключивши нову миша ви можете помітити, що коліщатко коротше, а екран майже не прокручується, або навпаки - трохи прокрутив і екран пропустив купу сторінок. У сьогоднішній статті розглянемо як змінити швидкість коліщатка миші в Windows, також в тих налаштуваннях можна змінити чутливо миші.

Як відкрити настройки миші

Щоб відкрити настройки миші в Windows 10 - заходимо в "Пуск" => "Параметри" (в інших версіях настройки миші можна знайти через пошук, ввівши "Миша")

відкриваємо "Пристрої"

вибираємо "Миша і сенсорна панель"

У вікні праворуч ви зможете перепризначити основну кнопку (корисно, якщо хтось хоче комусь нашкодити 🙂), або змінити за допомогою бігунка скільки рядків прокручувати за один раз за допомогою коліщатка. Кількість рядків для прокрутки можна поставити від 1 до 100.

налаштування миші

Також можна відкрити додаткові параметри миші, де буде ще більше налаштувань

у вікні, ви зможете поміняти покажчик, налаштувати чутливість миші згідно вашим перевагам. Заходимо у вкладку коліщатко, тут ви можете налаштувати кількість рядків для вертикальної прокрутки, і для горизонтальної прокрутки (при нахилі коліщатка на скільки буде прокручуватися знаків).

Ось така ось коротка інструкція для настройки чутливості коліщатка вашої миші, також в тих налаштуваннях ви зможете змінити покажчик, налаштувати чутливість самої миші і змінити кнопки. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂