Як відновити не збережений файл Microsoft Office

Ви тільки що закрили документ і випадково натиснули "Ніколи не зберігати"? Або може відбувся якийсь збій і ваш комп'ютер перезавантажився, а ви не встигли натиснути зберегти? Не завжди це означає, що документ назавжди втрачено, є ще шанс повернути свою роботу.

У сьогоднішній статті розглянемо спосіб відновлення документа, хоч це і не 100% варіант, але все ж чому б не спробувати? Дуже часто він рятує в таких випадках.

Як відновити не збережений файл Office

Інструкція написана за прикладом Word 2016, і всі дії схожі для файлів Excel, PowerPoint, також всі дії схожі і на інших версіях Office.

У потрібному додатку зайдіть в "Файл"

Виберіть "Відомості"

Якщо ви вносили зміни в документ і при закритті натиснули "Ніколи не зберігати" то швидше за все під "Управління документом" буде потрібний документ з не збереженими змінами. Натисніть на нього

Перед вами відкриється документ з тими змінами, які ви забули зберегти, вгорі запропонує "Відновити", натисніть на дане слово, або збережіть документ будь-яким іншим способом.

Друге: в тих же "Відомостях" натиснувши на "Управління документом" вам запропонує "Відновити не збережені документи" => натисніть на "Відновити .."

У вікні повинні бути всі автоматично збережені документи, виберіть потрібний і перед вами відкриється ваш небесний не збережений документ.

Третє:  Якщо зайти в "Файл" => "Параметри" =>

Збереження => ви зможете вибрати як часто проводити автосохранение документа, а також подивитися шлях куди зберігаються документи в заданий час. Скопіюйте даний шлях

і вставте його в адресний рядок провідника, після чого натисніть Enter і можливо ви побачите потрібний вам документ.

Як вже говорилося вище - все способи на жаль не дають 100 відсотковий результат, але все ж спробувати варто, тим більше це не займе багато часу. Якщо знаєте інші способи, або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂