Як включити (відключити) Flash Player в Microsoft Edge

У Windows 10 Adobe Flash Player інтегрований в браузер Microsoft Edge і оновлюється через Windows Update. У сьогоднішній статті розглянемо як включити (відключити) Adobe Flash Player в Microsoft Edge.

Починаючи з розборки 15002 Microsoft Edge блокує ненадійний Flash-контент, при цьому додає в адресному рядку значок на який можна натиснути і вибрати дозволити його разово або завжди на цьому сайті.

Включити (відключити) Flash Player в настройках Microsoft Edge

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge, натисніть лівою клавішею миші на три точки справа вгорі => в меню, виберіть "Параметри".

2. Опуститеся в списку трохи вниз і відкрийте "Переглянути доп. Параметри".

3. Біля "Використовувати програвач Adobe Flash Player" натисніть на перемикач. Положення "Вкл." - включити Flash Player в Edge, положення "Вимкнути." - вимкнути Flash Player в Edge.

Включити (відключити) Flash Player в Microsoft Edge використовуючи редактор реєстру

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ Local Settings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ AppContainer \ Storage \ microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe \ MicrosoftEdge \ Addons. У розділі Addons відкрийте параметр  FlashPlayerEnabled , щоб включити Flash Player потрібно в "Значення" написати  1 і натиснути "ОК", щоб вимкнути Flash Player потрібно в "Значення" написати 0 і натиснути "ОК". Закрийте редактор реєстру та перезавантажте браузер Edge.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарі! Удачі Вам 🙂