Відключити додаток Microsoft Store в Windows 10

Microsoft Store в Windows 10 пропонує різні програми, ігри, музику, фільми, книги, які користувачі можуть переглянути, купити або отримати безкоштовно. Сьогодні ми розглянемо як відключити додаток Microsoft Store в Windows 10.

В останньому оновленні Windows 10 (версія 2004) групові політики і редактор реєстру відключають Microsoft Store тільки якщо у вас Windows Enterprise або Education. Якщо у вас інша версія Windows 10 скористайтеся інструкцією в іншій статті.

 Заборонити додаток Microsoft Store в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  Конфігурація комп'ютера  =>  Адміністративні шаблони => Компоненти Windows => Магазин => відкрийте параметр  Відключити додаток Store

3. Поставте крапку біля  Включено і натисніть на "ОК". Закрийте редактор локальної групової політики і перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Заборонити додаток Microsoft Store в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ WindowsStore,  якщо в розділі Microsoft немає WindowsStore - натисніть на розділ Microsoft правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ WindowsStore

3. Натисніть на розділ WindowsStore правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  RemoveWindowsStore

4. Відкрийте параметр  RemoveWindowsStore в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂