Як зберегти всі поточні вкладки в Chrome для читання пізніше

Дуже часто розбираючи якусь тему потрібно відкривати безліч ресурсів і черпати інформацію з них, але не все виходить зробити за пів години, іноді доводиться сидіти годинами або днями і потрібні різні ресурси. Ці ресурси висять у відкритих вкладках, але іноді хочеться все закрити і тиждень до нього не повертатися. Як зберегти всі відкриті вкладки, щоб повернутися до них пізніше?

Можна скористатися розширенням для Chrome OneTab, з його допомогою ви зможете зберегти всі відкриті вкладки в одну закладку. Також можна додати кожну вкладку в закладки окремо, а можна додати всі відкриті вкладки в закладки скопом і відкривати їх за допомогою двох натискань миші. У сьогоднішній статті розглянемо як додати всі відкриті вкладки в одну закладку, помістити її на панель закладок, і відкривати їх все за допомогою двох натискань.

У всіх користувачів є "Панель закладок" під адресним рядком в Chrome, якщо її немає - натисніть на три лінії справа вгорі => виберіть "закладки" => і натисніть на "Показувати панель закладок" (ці дії можна зробити за допомогою клавіш Ctrl + Shift + B).

Щоб зберегти всі відкриті вкладки в одну закладку - натисніть на будь-яку вкладку правою клавішею миші та виберіть "Додати всі вкладки в закладки".

Можете створити папку для таких наборів закладок, а можна просто ввести ім'я для даного набору і натиснути "Зберегти".

Після збереження в панелі закладок з'явиться папка з набором закладок, якщо ви хочете перемістити цю закладку ближче на чільне місце - просто візьміть лівою клавішею миші дану закладку і перетягніть в потрібне місце.

Натискаючи на дану ятати лівою клавішею - відкриється список сторінок для вибору, яку ви хочете відкрити. Якщо ви хочете відкрити їх все - натисніть на дану ятати правою клавішею миші та виберіть "Відкрити всі вкладки". Також можна в меню правої клавіші вибрати відкриття їх в новому вікні або в режимі інкогніто.

Ось і все, якщо є доповнення або знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂