Як відключити сервіси визначення місцеположення в Windows 10

Багато додатків і служби в Windows 10 запит на інформацію про місцезнаходження вашого пристрою. Знаючи ваше місце розташування вам зможуть надати більш персоналізовані пропозиції. У Windows 10 можна налаштувати яким додаткам повідомляти ваше місце розташування, а яким ні. Також ви можете зовсім відключити сервіси визначення місцеположення і в цій статті ми розглянемо кілька способів як це зробити.

Якщо ви запускаєте в перший раз додаток, з яким потрібно знати ваше місце розташування або історію місцезнаходжень - перед вами повинно виникнути вікно із запитом дозволу на відстеження. Навіть якщо ви дали дозвіл додатком на відстеження місця розташування пристрою - ви можете в будь-який момент його відключити в параметрах системи. Коли якийсь додаток відстежує місце розташування вашого пристрою на панелі завдань в області повідомлень ви побачите значок .

Ввімкнути або вимкнути службу визначення місцезнаходження в центрі повідомлень.

 Відкрийте "Центр повідомлень": натисніть на нього лівою клавішею миші або натисніть клавіші win + a . Натискаючи лівою клавішею миші на "Позиція" ви можете як включати так і відключати службу визначення місцезнаходження.

Включити або відключити Визначте, куди буде цього пристрою в параметрах.

1. Відкрийте меню "Пуск" зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Конфіденційність" => з лівого боку виберіть "Місцезнаходження" => з правого боку біля "Позиціонування для цього пристрою" натисніть на "Змінити" => увімкнітьАрхів або вимкніть її.

Ввімкнути або вимкнути службу визначення місцезнаходження в параметрах.

1. Відкрийте меню "Пуск" зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Конфіденційність" => з лівого боку виберіть "Місцезнаходження" => з правого боку біля "Служба визначення місцезнаходження" є перемикач за допомогою якого ви можете як включити так і відключити службу.

Заборонити або дозволити певним додаткам використовувати точні дані про місцезнаходження.

1. Відкрийте меню "Пуск" зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Конфіденційність" => з лівого боку виберіть "Місцезнаходження" => з правого боку біля "Виберіть додатки, яким буде дозволено використовувати точні дані про місцезнаходження" будуть перераховані різні додатки, навпаки них перемикачем дозволяйте або забороняйте використання даних про ваше місце розташування.

Ввімкнути або вимкнути службу визначення місцезнаходження в редакторі реєстру.

Перед редагуванням реєстру рекомендуємо створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. У лівій панелі перейдіть до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ DeviceAccess \ Global \ {BFA794E4-F964-4FDB-90F6-51056BFE4B44}  з правого боку відкрийте параметр  Value. Щоб включити службу визначення місцезнаходження в параметрі  Value  в рядку "значення" напишіть  Allow  і натисніть "ОК".

Щоб відключити службу визначення місцезнаходження в параметрі  Value  в рядку "значення" напишіть Deny  і натисніть "ОК".

3. У лівій панелі перейдіть до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Sensor \ Permissions \ {BFA794E4-F964-4FDB-90F6-51056BFE4B44} в правій колонці відкрийте параметр  SensorPermissionState,  в поле "Значення" введіть  1 і натисніть "ОК" - включити, або в поле "значення" введіть  0 і натисніть "ОК" - відключити.

Після внесення змін закрийте редактор реєстру.

Включити або відключити Визначте, куди буде цього пристрою в редакторі реєстру.

Перед редагуванням реєстру рекомендуємо створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ lfsvc \ Service \ Configuration в правій колонці відкрийте параметр  Status,  в поле "Значення" впишіть  0 і натисніть "ОК" - щоб вимкнути Визначте, куди буде цього пристрою.

В поле "Значення" впишіть  1  і натисніть "ОК" - щоб включити Визначте, куди буде цього пристрою.

Після внесення змін закрийте редактор реєстру. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або просто є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂