Як включити або відключити "Ви хочете закрити всі вкладки" в Edge

При закритті вбудований браузер в Windows 10 Microsoft Edge відкриває вікно "Ви хочете закрити всі вкладки?". У сьогоднішній статті розглянемо як відключити дане вікно і як його включити при потребі знову.

Відключити вікно "Ви хочете закрити всі вкладки", щоб воно не з'являлося в майбутньому :

1. Відкрийте в браузері Edge кілька вкладок.

2. Закрийте браузер, у вікні "Ви хочете закрити всі вкладки?" поставте галочку в поле "Завжди закривати всі вкладки" і натисніть лівою клавішею миші на "Закрити все".

Тепер, коли веб-завжди будуть закриватися всі вкладки і не буде вискакувати вікно "Ви хочете закрити всі вкладки?".

Включити або відключити вікно "Ви хочете закрити всі вкладки?" за допомогою редактора реєстру.

Якщо за допомогою першого способу ви можете тільки відключити вікно "Ви хочете закрити всі вкладки", то за допомогою редактора реєстру ви зможете не тільки відключити його, але і включити знову.

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  Комп'ютер \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ Local Settings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ AppContainer \ Storage \ microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe \ MicrosoftEdge \ Main. Коли з лівого боку обраний розділ Main в правій колонці відкрийте параметр  AskToCloseAllTabs

3. В поле "Значення" задайте  1 і натисніть "ОК" - даними зміною ви включите відображення вікна "Ви хочете закрити всі вкладки".

Щоб відключити відображення вікна "Ви хочете закрити всі вкладки" в поле "Значення" напишіть  і натисніть "ОК".

Закрийте редактор реєстру, зміни повинні набути чинності відразу ж, якщо немає - перезавантажте комп'ютер. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂