Що робити, якщо ви забули Wi-Fi пароль

Дзвонив один і просив допомогти підключити Wi-Fi, в будинку єдиний пристрій яке підключався до мережі - це ноутбук, але на ньому переустановили операційну систему і пароль згадати сил немає ... У сьогоднішній статті ми розглянемо як знайти пароль на ваш Wi-Fi, і як його замінити якщо є в цьому необхідність.

Відновлення пароля з ноутбука

Даний спосіб підходить тим людям до кого прийшов хтось в гості і питає пароль на Wi-Fi, а ви не можете згадати, за те пам'ятає одне з підключених пристроїв.

1 . Справа внизу біля годинника, натисніть на значок мережі (лівою кнопкою миші).

2 . Натисніть на мережу Wi-Fi правою кнопкою миші і зайдіть в "Властивості".

3 . Зайдіть у вкладку "Безпека" та поставте прапорець біля "Відображати вводяться знаки" - в поле "Ключ безпеки мережі" ви побачите пароль до вашої мережі Wi-Fi.

Можна подивитися пароль і на телефоні Android, але для цього на ньому повинен бути встановлений Root, і тоді вже завантажуємо будь-яку програму для роботи з паролями Wi-Fi і дивимося.

Подивитися доступні мережі Wi-Fi і пароль до них (якщо пароль збережений в системі)

1 . Запустіть командний рядок від імені адміністратора.

2 . Введіть команду  netsh wlan show profiles і натисніть Enter, щоб подивитися всі збережені бездротові мережі.

3 . Введіть команду netsh wlan show profile "названіевашейсеті" key = clear   і натисніть Enter, щоб дізнатися збережений пароль до мережі (виділене червоним замініть назвою мережі Wi Fi, пароль якої ви хочете дізнатися). В поле "Вміст ключа" написаний пароль до мережі Wi-Fi.

Знайти пароль Wi-Fi маршрутизатор

Даний спосіб підходить всім, але потрібно знати пароль до роутера.

1 . Відкрийте браузер (Chrome, Opera, Mozilla і т.д.).

2 . Підключіть кабель від роутера до ноутбука, або до комп'ютера.

3 .У адресному рядку введіть 192.168.0.1 і натисніть Enter (якщо воно не відкриється - введіть 192.168.1.1), яку адресу вводити - зазвичай пишеться в керівництві до маршрутизатора). Якщо ввели правильно, то побачите сторінку входу.

4. За замовчуванням, пароль до роутера Admin і логін admin, якщо у вас провайдер київстар, то логін і пароль kyivstar. До іншим роутера дізнавайтеся пароль з документації до нього, або у тих людей які його вам налаштовували. В крайньому випадки можете скинути маршрутізарор до заводських налаштувань за допомогою кнопки Reset, але це якщо ви впевнені, що зможете потім його самі налаштувати.

5.   У кожному маршрутизаторі, щоб знайти пароль на Wi-Fi, потрібно вибирати різні розділи, але на всіх шлях однаковий: Wi-Fi (Wireless, бездротовий режим) => Безпека (Wireless security і т.д.) => дивимося поле Password і запам'ятовуємо пароль, або змінюємо на новий і зберігаємо налаштування маршрутизатора.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂