Звільніть місце на диску після установки Windows 10 версії 1809

Перед кожним великим оновленням, Windows робить резервну копію багатьох файлів і налаштувань, щоб ви могли відкотитися до попередньої версії в будь-який момент. Дана копія займає близько 20ГБ на жорсткому диску і якщо ви оновилися тиждень тому, все справно працює і ви впевнені, що не будете відкочувати систему до попередньої збірці - видаліть резервну копію. У сьогоднішній статті ми розглянемо як різними способами звільнити місце на диску після установки оновлення Windows 10 версії 1809.

Звільнити місце на диску після установки оновлення в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Система" => "Пам'ять пристрою" => з правого боку натисніть на "Змінити спосіб автоматичного звільнення місця".

3. Поставте прапорець біля "Видалити попередні версії Windows" і натисніть "Очистити зараз".

Також, в "Пам'ять пристрою" є "Звільнити місце зараз", де ви можете видалити попередні версії Windows (поставте прапорець біля "Попередні установки Windows" і натисніть на "Видалити файли").

Звільнити місце на диску після установки оновлення в "Очищення диска"

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  cleanmgr і натисніть клавішу Enter.

2. Виберіть диск на якому у вас встановлена система Windows (зазвичай це диск С) і натисніть на "ОК".

3. Натисніть на "Очистити системні файли".

4. Знову виберіть диск на якому Windows і натисніть на "ОК".

5. Поставте прапорець в "Попередні установки Windows" і натисніть на "ОК". У наступному вікні натисніть на "Видалити файли".

Видалити Windows.old за допомогою CCleaner

1. Запустіть утиліту CCleaner.

2. Виберіть "Очищення" => Windows => в списку "Інше" поставте прапорець в полі "Стара установка Windows" => після чого натисніть "Очищення" => ще раз "Очищення", щоб очистити знайдене => в наступному вікні підтверджуємо очистку.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂