Як відключити звіти про помилки в Windows 10

Коли Windows виявляє апаратну або програмну помилку, вона автоматично збирає діагностичні дані і повідомляє про це в Microsoft. У цій статті розглянемо як відключити звіти про помилки в Windows 10.

  Відключити звіти про помилки в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія десятки - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Звіти про помилки Windows" => відкрийте "Відключити звіти про помилки Windows".

3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Закрийте редактор локальної групової політики, в деяких випадках потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Відключити звіти про помилки в редакторі реєстра

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ Windows Error Reporting  => натисніть на розділ Windows Error Reporting правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  Disabled

3.  Відкрийте параметр Disabled в поле "Значення" введіть  1 і натисніть "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂