Як знайти журнал оновлень Windows в Windows 10

Щоб подивитися журнал оновлень Windows в попередніх версіях Windows - потрібно було зайти в папку C: \ Windows \ і відкрити файл WindowsUpdate.log. У Windows 10 можна подивитися журнал тільки після виконання команди в PowerShell, або зайшовши в "Перегляд подій". У сьогоднішній статті розглянемо як знайти журнал оновлень Windows в Windows 10.

Подивитися журнал оновлень Windows в Windows 10

1. Відкрийте PowerShell: один із способів - в рядку пошуку напишіть PowerShell і виберіть його зі знайдених результатів.

2. Введіть команду  Get-WindowsUpdateLog і натисніть клавішу Enter. Коли напише "Команда виконана успішно" закрийте вікно PowerShell.

3. На робочому столі у вас з'явився файл з журналом оновлень Windows. Натисніть на нього лівою клавішею миші, щоб відкрити і подивитися журнал (файл повинен відкритися додатком "Блокнот", якщо відкриває якимось іншим додатком і там нічого не зрозуміло - натисніть на даний файл правою клавішею миші, виберіть "Відкрити за допомогою" і виберіть "Блокнот").

Подивитися журнал оновлень Windows за допомогою "Перегляд подій"

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  eventvwr і натисніть клавішу Enter.

2. Відкрийте "Журнал додатків і служб" => Microsoft => Windows => WindowsUpdateClient => Operational => відкрийте з правого боку подія, щоб його переглянути.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂