Як прибрати пароль після сну в Windows 10

Для безпеки ваших даних Windows при пробудженні комп'ютера після сну у вас запитує пароль до облікового запису. У цій статті розглянемо різні способи виключення вимоги пароля після сну в Windows 10.

Раніше ми розглядали як зробити автоматичний вхід в Windows 10, виконавши все за інструкцією можна позбутися від потреби постійного введення логіна і пароль при вході в комп'ютер. Також, якщо ви виконаєте все за інструкцією для входу в систему автоматично, у вас не буде запитувати пароль при виході комп'ютера з сну. З цього вибирайте - читати далі статтю і відключити запит пароля після сну, або прочитати іншу інструкцію і взагалі відключити запит логіна і пароля при вході.

Прибрати запит пароля після сну в параметрах.

1. Відкрийте меню "Пуск", зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Облікові записи".

3. З лівого боку виберіть "Параметри входу", з правого боку під написом "Потрібно вхід" зі списку, що виберіть "Ніколи". Після чого закрийте вікно налаштувань.

Якщо ви захочете повернути пароль після сну - виконайте перші два пункти з інструкції та в третьому замість "Ніколи" виберіть "Час виходу з режиму сну".

Прибрати запит пароля після сну в командному рядку. 

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню "Пуск" правою клавішею миші і вибрати з меню "Командний рядок (Адміністратор)".

2.  Щоб відключити запит пароль при вході в систему після сну - введіть   powercfg / SETACVALUEINDEX SCHEME_CURRENT SUB_NONE CONSOLELOCK 0  і натисніть Enter.

Прибрати запит пароля після сну в групових політиках.

Інструмент групові політики є тільки в Windows 10 Pro, Enterprise і Education.

1. Відкрийте редактор локальної групової політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  gpedit.msc і натисніть Enter;

2. У лівій колонці відкрийте  "Конфігурація комп'ютера" => Адміністративні шаблони => Система => Управління електроживленням => Параметри сплячого режиму => в правій колонці відкрийте параметр "Потрібен пароль для виходу з режиму сну (живлення від мережі)".

3. Поставте крапку в поле "Відключено" і натисніть "ОК".

4. Виконайте те ж саме для параметра "Потрібен пароль для виходу із сплячого режиму (живлення від батареї)".

Якщо ви хочете відключити запит після пробудження іншим користувачам комп'ютера, спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів" і потім виконайте з 2-4 пункт з інструкції вище.

Прибрати запит пароля після сну в редакторі реєстру.

  Даний спосіб підходить для всіх видань Windows. Перед редагуванням реєстру рекомендується створювати точку для відновлення системи.

1. Відкриваємо редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) пишемо команду  regedit  і натискаємо Enter;

2. Перейдіть в лівій колонці до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Power \ PowerSettings \ 0e796bdb-100d-47d6-a2d5-f7d2daa51f51  => відкрийте з правого боку параметр  ACSettingIndex  і в поле "Значення" напишіть  0 після чого натисніть "ОК ". Потім змініть значення параметра  DCSettingIndex на  і натисніть "ОК".

3. Якщо ви дійшли до HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \  а там немає розділу Power

- натисніть правою клавішею миші на розділ Microsoft => з меню виберіть "Створити" - "Розділ" => назвіть його Power => натисніть на розділ Power правою клавішею миші і з меню виберіть "Створити" - "Розділ" => назвіть його PowerSettings => натисніть на розділ PowerSettings правою клавішею миші і з меню виберіть "Створити" - "розділ" => назвіть його 0e796bdb-100d-47d6-a2d5-f7d2daa51f51 => тепер на розділ 0e796bdb-100d-47d6-a2d5-f7d2daa51f51 натисніть правою клавішею миші => виберіть "Створити" => "параметр DWORD (32 біти) => назвіть створений параметр ACSettingIndex  => Знову натисніть правою клавішею миші на розділ 0e796bdb-100d-47d6-a2d5-f7d2daa51f51 => виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть створений параметр DCSettingIndex => відкрийте по черзі створені параметри і в поле" значення "поставте  0 після чого натисніть" ОК "і закрийте редактор реєстру.

Якщо ви захочете включити запит пароля після сну - змініть значення параметрів ACSettingIndex і DCSettingIndex на  1.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂