Як налаштувати маркери в документі Word

За замовчуванням при створенні маркірованих списків використовуються стандартні маркери, але при бажанні можна змінити як символ, так і колір маркера.

Ми використовували Word 2016 щоб показати вам цю функцію.

Щоб створити маркований список, виділяємо потрібний текст і у вкладці «Головна», в розділі «Абзац» натискаємо на кнопку «Маркери».

Кілька видів символів відображаються в бібліотеці маркерів. Можна подивитися, як буде виглядати в документі кожен з них, просто переміщуючи курсор над кожним маркером по черзі. Якщо вам сподобався якийсь зі списку, натискаємо на нього правою клавішею миші.

Якщо ж жоден символ зі списку вам не сподобався, ви можете використовувати інший. Вибираємо пункт «Визначити новий маркер».

У діалоговому вікні натискаємо на кнопку «Символ».

У вікні тепер видно різні символи. Щоб побачити ще більше, натискаємо на розділ «шрифт» і вибираємо будь-який стиль. Символи будуть у кожного стилю свої.

Після того як ви знайдете відповідний символ, натисніть на нього правою кнопкою миші, потім кнопку «ОК».

У Діалоговому вікні «Визначення нового маркера» вже буде видно картинку з новим символом.

Ви також можете змінити колір обраного символу, для цього натискаємо на кнопку «Шрифт» в діалоговому вікні «Визначення нового маркера»

У меню, натискаємо на «Колір тексту» і виберете той, який хочете використовувати для свого маркера. Натисніть кнопку «ОК» для застосування змін і закриття діалогового вікна «Шрифт».

Ще можна використовувати зображення в якості маркера в тексті. Для цього в діалоговому вікні «Визначення нового маркера» натискаємо на кнопку «Малюнок».

Картинку для маркера ви можете вибрати або зі збережених у вашому комп'ютері, або вибрати будь-яку з інтернету. Для даного прикладу ми використовуємо збережену картинку. У розділі «З файлу» натискаємо на клавішу «Огляд» і вибираємо папку, де знаходиться зображення.

Далі натискаємо на потрібну картину і кнопку «Відкрити».

Попередній перегляд, в діалоговому вікні, показує вибране зображення в ролі маркування для тексту. Натискаємо кнопку «ОК» для підтвердження змін.

У розділі «Пошук в інтернеті» ви можете знайти будь-яку картинку, яка підходить для вашого тексту. Для цього просто необхідно ввести назву в рядку пошуку розділу «Пошук зображень Bing» в діалоговому вікні «Вставка картинок».

На сьогодні всі 🙂 Удачі Вам!)