Як на Facebook непомітно прочитати повідомлення

Якщо ви користуєтеся Facebook для спілкування, то швидше за все помітили напис під повідомленнями "Переглянуто ...". Коли ви читаєте який ви отримали повідомлення - людина, яка вам надіслав дане повідомлення бачить напис "Прочитано" разом з часом, коли ви його прочитали. Що якщо ви не хочете, щоб той хто надіслав вам повідомлення бачив що ви його прочитали?

Є варіант зробити це за допомогою розширень в браузері або додатки для Android.

Чи не показувати іншим, коли ви прочитали їх повідомлення через Chrome або Yandex.

Відкрийте браузер Google або Яндекс => перейдіть на сторінку завантаження розширення Unseen => натисніть "Встановити".

У вікні натисніть "Встановити розширення".

Дане розширення з'явиться на панелі браузера справа вгорі, натисніть на нього лівою клавішею миші, щоб воно почало працювати.

Тепер можете заходити на Facebook і читати будь-які повідомлення, той хто їх вам відправив більше не побачить написи "Переглянуто ...".

Чи не показувати іншим, коли ви прочитали їх повідомлення через Firefox.

Відкрийте браузер Mozilla Firefox => перейдіть на сторінку завантаження розширення Unseen і натисніть лівою клавішею миші на "Додати Firefox".

Натисніть "Встановити".

Все, розширення встановлено і можна пробувати листуватися з друзями. Вони не повинні побачити, коли ви читаєте їх повідомлення.

Чи не показувати іншим, коли ви прочитали їх повідомлення в Android.

В Android потрібно встановити додаток, яке буде збирати повідомлення з Facebook Messenger і показувати їх, при цьому той хто відправив вам повідомлення не побачить, що ви його прочитали. Мінус програми - з нього ви не можете відповідати на повідомлення, якщо ви натиснете відповісти - відкриється Facebook Messenger.

Ми будемо використовувати додаток Unseen, дане додаток є як англійською мовою, так і російською. Російське додаток збирає повідомлення з Facebook і Whatsapp, а англійське - з Facebook, Whatsapp і Viber.

Натисніть "Встановити".

Пройдіть всі етапи установки.

Відкрийте програму, тепер якщо хтось надішле вам повідомлення, ви його побачите через цю програму, а той хто відправив його вам не побачить, що ви його прочитали.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або просто є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂