Як створити свою тему для Mozilla Firefox

Днями ми розглянули як прикрасити своєю темою Google Chrome, а сьогодні розглянемо прикраса ще одного популярно браузера Mozilla Firefox. Іншими словами: якщо вам подобається якась картинка - ви нею можете прикрасити браузер Mozilla Firefox. Можна звичайно нічого не вигадувати і завантажити будь-яку вже опубліковану тему для Firefox 

Як створити тему для Mozilla Firefox

а можна створити тему зі свого малюнка! Якщо в Google Chrome тема прикрашає весь браузер, то в Mozilla Firefox встановити тему змінює тільки верхню частину

Як створити тему для Mozilla Firefox

Сама тема складається з двох частин, тобто потрібно картинку буде поділити на дві - одна для верхньої частини браузера, і інша для нижньої.

Параметри картинки для верхньої частини браузера 3000 пікселів в ширину х 200 пікселів у висоту, формат PNG або JPG, і максимальний розмір 300Кб;

Нижня частина 3000 пікселів в ширину х 100 пікселів у висоту, формат PNG або JPG, і максимальний розмір 300Кб.

Щоб зробити зображення потрібних розмірів можна використовувати Paint.NET або онлайн редактор Pixlr Editor.

У прикладі ми будемо використовувати Pixlr:

1. Заходимо на сайт Pixlr Editor і натискаємо "Завантажити зображення з комп'ютера"

Як створити тему для Mozilla Firefox

2.  Після відкриття малюнка вибираємо функцію "прямокутне виділення" і в полі Обмеження вибираємо "Fixed size", виставляємо параметри 3000 х 200.

Як створити тему для Mozilla Firefox

3. Коли визначилися, яку частину ви будете використовувати для теми - потрібно обрізати зображення, виділяємо потрібний і натискаємо "Зображення" => "Кодувати"

Як створити тему для Mozilla Firefox

4.   Заходимо в "файл" => "зберегти" і зберігаємо отриману частину зображення собі на комп'ютер. Проробляємо 2-4 дію повторно створюючи друге зображення з параметрами 3000 х 100 для низу теми.

Тепер потрібно створити і налаштувати тему з даними зображеннями :

Для створення власної теми встановлюємо офіційне доповнення для Firefox Personal Plus. Після установки доповнення перезапустіть браузер => натисніть на значок Personal Plus => налаштування => ставимо галочку "Enable custom personas" і натискаємо "ОК"

Як створити тему для Mozilla Firefox

Тепер повторно натискаємо на значок Personal Plus => Скін користувача => редагувати

Як створити тему для Mozilla Firefox

Придумуємо назву теми користувача, після вибираємо верхнє і нижнє зображення, визначаємося з квітами тексту і заголовка.

Як створити тему для Mozilla Firefox

Після натискання "ОК" у вас буде встановлена ​​ваша тема! Якщо ви в захваті від зробленої теми і хочете поділитися нею з іншими - можна зареєструвати обліковий запис розробника і додати нову тему на сторінці Mozilla. На сьогодні все! Удачі вам 🙂