Як налаштувати гучність окремих програм в Windows 10

На панелі задач в області повідомлень є значок для регулювання гучності, якщо на нього натиснути лівою клавішею - ви чи зможете зменшити або збільшити звук всіх додатків відразу. Також ви можете змінювати звук всіх додатків відразу за допомогою клавіш на клавіатурі (доступно не на всіх пристроях) і за допомогою самого регулятора гучності на ваших колонках (якщо колонки не вбудовані в ваш пристрій). А що якщо потрібно налаштувати звук для кожної програми окремо? У сьогоднішній статті розглянемо як відкрити мікшер гучності і налаштувати звук кожної програми окремо.

Якщо ви хочете повернути старий регулятор гучності в Windows 10 - читайте інструкцію тут.

Старий регулятор гучності при натисканні на нього лівою клавішею миші давав можливість змінити звук всієї системи і також відкрити "Мікшер" для зміни звуку окремих додатків. Якщо натиснути лівою клавішею миші на новий регулятор - ви зможете тільки змінити звук всієї системи. Але якщо натиснути на значок звуку правою клавішею миші і вибрати "Відкрити мікшер гучності" - ви зможете змінювати звук для кожної програми окремо.

В мікшері гучності напроти потрібного додатка перетяните повзунок вгору або вниз, щоб змінити його гучність. Також ви можете натиснути лівою клавішею миші на значок звуку, щоб його взагалі відключити для обраної програми.

Є безліч стороннього програмного забезпечення, яке допоможе вам змінити звук для конкретного додатка. Але чи варто його використовувати, якщо є вбудований в систему регулятор?

На сьогодні все, якщо ви знаєте ще способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂