Де знаходиться профіль Mozilla Firefox в Windows 10

В папці профілю Mozilla Firefox зберігаються настройки браузера, розширення, закладки, збережені паролі і т.д. Зробивши копію даної папки ви можете сміливо встановлювати заново як сам браузер, так і всю систему. Потім встановивши браузер заново ви зможете скористатися копією профілю і всі ваші паролі, закладки і т.д. будуть на місці.

У сьогоднішній статті розглянемо різні способи відкриття папки профілю браузера Mozilla Firefox. Всі перераховані способи працюють у всіх версіях Windows.

Відкрити папку профілю Firefox за допомогою рядка пошуку або команди «Виконати»

У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  % APPDATA% \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ і натисніть клавішу Enter.

Відкрити папку профілю Firefox в провіднику

Відкрийте провідник => в адресний рядок вставте C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Mozilla \ Firefox \ Profiles замінивши "Ім'я користувача" на те, що використовуєте для входу в систему і натисніть Enter. Або просто використовуючи провідник перейдіть по шляху C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Mozilla \ Firefox \ Profiles.

Доступ до профілю Firefox через сам браузер

Відкрийте браузер Mozilla Firefox і натисніть клавішу Alt на клавіатурі => у верхньому рядку меню браузера виберіть "Довідка" => Рішення проблем.

Навпаки "Папка профілю" натисніть на "Показати папку", після чого вона відкриється в провіднику.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂