Як додати обліковий запис гостя в Windows 10

Ви більше не можете включити вбудовану обліковий запис гостя в Windows 10, але є рішення - додавання облікового запису гостя вручну. Ця стаття покаже вам як додати обліковий запис гостя в Windows 10.

Обліковий запис гостя - це локальна обліковий запис для користувачів, які не мають постійної облікового запису на комп'ютері, що дозволяє використовувати ваш комп'ютер без можливості доступу до ваших особистих файлів. Користувачі ввійшли в гостьову обліковий запис не можуть встановлювати додатки, відкривати додатки з Магазину Windows, встановлювати драйвера і змінювати налаштування.

Додати обліковий запис гостя в командному рядку

Даний спосіб працює у всіх виданнях Windows 10, другий спосіб буде трохи простіше - але працює тільки в професійних і корпоративних версіях.

1.  Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один з способов- натиснути на меню "пуск" правою клавішею миші і вибрати з меню "Командний рядок (адміністратор)";

2. Потрібно додати нову локальну обліковий запис, введіть команду  net user Ім'я / add  замість "Ім'я" - напишіть ім'я створюваного користувача (яке захочете) і натисніть Enter. У нашому прикладі ми створимо користувача guest, пишемо команду  net user guest / add  і натискаємо Enter. Результатом буде "Команда виконана успішно".

3.  Тепер будемо редагувати права користувача, для початку потрібно видалити всі групи в які входить користувач. Вводимо команду  net localgroup користувачі Ім'я / delete

Замість "Ім'я" пишіть ім'я створеного користувача в попередньому пункті. Ми створили користувача guest, з цього потрібно виконати наступну команду  net localgroup користувачі guest / delete  і натискаємо Enter. В результаті має бути "Команда виконана успішно".

Тепер потрібно виконати команду   net localgroup HomeUsers Ім'я / delete  ( "Ім'я" міняємо на свого користувача), в нашому прикладі команда   net localgroup HomeUsers guest / delete  після її введення натискаємо Enter. Необов'язково, що створений обліковий запис є в даній групі, тому не факт, що напише "операція успішна", щоб не написало - йдемо далі.

4. Тепер додаємо користувача в групу гості, вводимо команду  net localgroup Гості guest / add  і натискаємо Enter (замість guest напишіть свого користувача).

Тепер можна закривати командний рядок і заходити в систему під новою гостьовим обліковим записом.

Додати обліковий запис гостя в локальні користувачі та групи.

Локальні користувачі та групи є тільки в професійних і корпоративних версіях Windows 10.

1. У рядку пошуку введіть команду  lusrmgr.msc  і виберіть команду зі знайдених результатів;

2. У лівій колонці виберіть "Користувачі", в середній колонці ви побачите список всіх користувачів, натисніть в порожньому місці правою клавішею миші і з меню виберіть "Новий користувач" (замість цього можна було в правій колонці в "діях" вибрати "Додаткові дії "і" Останній зареєстрований учасник ").

3. Придумайте ім'я для користувача і впишіть його в поле "Користувач", також можете заповнити інші дані (але не обов'язково). Зніміть галочку "Вимагати зміни пароля при наступному вході в систему", якщо не хочете, щоб усі користувачі при вході в систему відразу міняв пароль. Натисніть "Створити".

4. У середній панелі відкрийте створеного користувача за допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші;

5. Зайдіть у вкладку "Членство в групах" і видаліть групи по черзі, тобто вибираємо першу і натискаємо "Видалити".

другу вибираємо і натискаємо "Видалити".

6. Натисніть "Додати";

7. Натисніть "Додатково";

8.  Пошук => з знайденого внизу вибираємо "Гості" => "ОК".

9. У наступних двох вікнах натискаємо "ОК".

Тепер ви можете закрити "Локальні користувачі та групи" і входити в систему під обліковим записом гостя. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂