Звук при натисканні Caps Lock і Num Lock в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як зробити, щоб при натисканні клавіш Caps Lock, Num Lock і Scroll Lock відтворювався звук.

Включити звуковий сигнал при натисканні Caps Lock, Num Lock і Scroll Lock в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Спеціальні можливості" => з лівого боку виберіть "Клавіатура" => біля "Подається звуковий сигнал при натисканні клавіш Caps Lock, Num Lock або Scroll Lock" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вкл.".

Включити звуковий сигнал при натисканні Caps Lock, Num Lock і Scroll Lock в панелі управління

1. Відкрийте "Панель управління": один із способів в рядку пошуку або в меню "Виконати" введіть  control  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Центр спеціальних можливостей" => натисніть на "Полегшення роботи з клавіатурою".

3. Поставте прапорець навпроти "Включити озвучування перемикань" і натисніть на "ОК".

Включити звуковий сигнал при натисканні Caps Lock, Num Lock і Scroll Lock в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Accessibility \ ToggleKeys. У розділі ToggleKeys відкрийте параметр  Flags  =>  в поле "Значення" введіть  63 і натисніть на "ОК", якщо хочете включити звукові сигнали. Якщо хочете вимкнути звуковий сигнал при натисканні клавіш - введіть  62 і натисніть на "ОК". Перезавантажте комп'ютер або вийдіть із системи і зайдіть в неї знову, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂