Змінюється принтер за замовчуванням в Windows 10

Windows 10 встановлює за замовчуванням принтер, який ви використовували в останній раз. Але не всім це подобається і не завжди це потрібно. Навіщо міняти принтер за замовчуванням на той, який я використовую раз на місяць? Протягом хвилини можна змінити таку поведінку системи і ми сьогодні розповімо як!

Принтер за замовчуванням постійно змінюється

Відкрийте меню "Пуск" і виберіть "Параметри".

Виберіть "Пристрої"

В "Принтери і сканери" опустіться майже в самий низ і біля "Дозволити Windows управляти принтером за замовчуванням" переведіть повзунок з вкл. на откл.

Все тепер Windows буде використовувати принтер за замовчуванням обраний вами, а не той який ви використовували останнім.

Встановити принтер за замовчуванням в Windows 10

Повторіть всі кроки вище, тобто "Пуск" => Параметри => Пристрої => Принтери і сканери => в пункті принтери і сканери натисніть лівою клавішею миші на принтер, який потрібно встановити за замовчуванням => під ним з'явиться підменю в якому ви зможете призначити його за замовчуванням натиснувши на "Використовувати за замовчуванням", або видалити з системи натиснувши на "видалити пристрій".

Якщо перед установкою принтера за замовчуванням ви виконали попередній пункт і вимкнули "Дозволити Windows управляти принтером за замовчуванням", то обраний вами принтер не змінюватиметься, він буде завжди за замовчуванням поки ви це не зміните самі.

До речі відключити пункт "Дозволити Windows управляти принтером за замовчуванням" можна і за допомогою реєстру, не знаю чи потрібно вам це але все ж опишу 🙂

Натискаємо клавіші Win + R в вікні вводимо regedit і натискаємо "ОК" => в редакторі реєстру використовуючи ліву панель перейдіть до  HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Windows   => з правого боку виберіть параметр  LegacyDefaultPrinterMode  => відкрийте його подвійним клацанням лівої кнопки миші і встановіть значення 1 => закрийте редактор реєстру. Все, ви домоглися відключення функції використання за замовчуванням принтера, який використовувався востаннє.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂