Перегляд фотографій Windows в Windows 10

У Windows 10 зображення за замовчуванням стали відкриватися за допомогою програми "Фотографії", в версіях Windows, які були до десятки - все зображення за замовчуванням відкривалися в додатку "Перегляд фотографій Windows". У цій статті розглянемо як повернути "Перегляд фотографій Windows" в Windows 10.

Для повернення "Перегляд фотографій Windows" в Windows 10 потрібно підправити реєстр. Даний спосіб описаний на Tenforums автором Brink, завдяки йому і його створеному файлу стало можливо повернути даний інструмент в Windows 10. Правки в редакторі реєстру потрібно проводити в різних гілках, ми не будемо описувати як це зробити, ви просто запустіть завантажений файл, з усім погодьтеся і редактор реєстру буде підправлений.

1. Перед редагуванням реєстру завжди рекомендується створювати точку для відновлення системи.

2. Іноземні мови і мовознавство файл Перегляд фотографій Windows. Погодьтеся у всіх вікнах натиснувши на "Так".

3. Тепер натискаючи на будь-яке зображення правою клавішею миші в "Відкрити за допомогою" ви будете бачити додаток "Перегляд фотографій Windows".

4. Ви можете вибрати, щоб всі зображення відкривалися за замовчуванням за допомогою цього додатка. Для цього треба зайти в меню "Пуск" => Параметри.

Відкрийте "Додатки".

У лівій колонці виберіть "Додатки за замовчуванням", з правого боку біля "Перегляд фотографій" натисніть лівою клавішею миші на плюс => у вікні, виберіть "Перегляд фотографій Windows" подвійним клацанням лівої кнопки миші => закрийте вікно налаштувань.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂