Експорт паролів в Firefox

У Mozilla Firefox не передбачений експорт паролів в настройках браузера, але ви можете зробити це використовуючи невелику безкоштовну утиліту FF Password Exporter. У сьогоднішній статті ми розглянемо як з браузера Firefox експортувати паролі в файл.

Ви можете використовувати описаний раніше нами спосіб перегляду збережених паролів і копіювання файлу з ними з папки профілю. Або прочитайте інструкцію нижче і зробіть експорт паролів використовуючи утиліту FF Password Exporter.

1. Перейдіть на сторінку github.com/kspearrin/ff-password-exporter (в нашому прикладі ми скачати портативну версію, яка не вимагає установки) => натисніть на  Portable (.exe, x86 and x64).

2. В поле "Detected firefox User Profiles" автоматично знайде папку вашого профілю Firefox, якщо у вас їх декілька - виберіть зі списку потрібну. В поле "Export File Format" виберіть формат файлу для збереження паролів (в нашому прикладі CSV) => натисніть на "Export Passwords"

4. Виберіть папку для збереження файлу і натисніть на "Зберегти". Збережений файл csv ви можете відкрити в Microsoft Excel, всередині ви побачите сайти призначені певні паролі, навпроти кожного буде логін для входу і сам пароль.

На сегодня все, если вы знаете другие способы - пишите в комментариях! Счастья Вам 🙂