Помилка 711 не вдається завантажити службу диспетчера підключень віддаленого доступу

Днями попросили допомогти виправити проблему підключення до мережі інтернет. Використовувався модем від Інтертелеком, при запуску підключення писало: "Не вдається завантажити службу диспетчера підключень віддаленого доступу. Помилка 711: не вдалося завершити операцію, так як вона не змогла запустити службу диспетчера підключення віддаленого доступу вчасно. Виконайте операцію ще раз". Комп'ютер став завантажуватися дуже довго.

Перевірив систему на шкідливе програмне забезпечення - все нормально, спробував в службах запустити потрібні служби - писало помилку 1747, перевірив систему за допомогою sfc / scannow - все нормально. Виявилося, що проблему можна було вирішити за кілька секунд, виконавши команду в командному рядку.

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: в рядку пошуку напишіть  cmd  на знайдений результат натисніть правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Введіть команду  netsh winsock reset  і натисніть Enter.

3. Перезавантажте комп'ютер і спробуйте підключитися заново.

Дана команда вирішила проблему підключення. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂