Знайти серійний номер комп'ютера з Windows

У даній інструкції ми розглянемо різні способи пошуку серійного номера комп'ютера.

Серійний номер дозволяє виробникові ідентифікувати продукт і отримати додаткову інформацію про нього. Серійний номер часто пишеться як SN (S / N), Serial, Serial Number, він є для кожного пристрою унікальним.

  Знайти серійний номер на самому пристрої.

Перший спосіб пошуку серійного номера вашого пристрою: якщо у вас ноутбук - переверніть його, знизу повинен бути написаний серійний, якщо його немає - витягніть батарею, швидше за все він написаний там. Якщо у вас стаціонарний комп'ютер - серійний часто знаходиться збоку системного блоку.

   Знайти серійний номер за допомогою командного рядка.

1. Відкрийте командний рядок: один із способів запуску, який працює в кожній версії Winodws, в рядку пошуку або в меню виконати напишіть  cmd  після чого натисніть Enter.

2. У відкрилася командного рядку введіть команду  wmic bios get serialnumber  і натисніть Enter. В результаті ви побачите серійний номер вашого комп'ютера.

Також ви можете ввести команду  wmic csproduct get identifyingnumber після чого натиснути Enter, дана команда теж висвітить серійний вашого пристрою.

  Знайти серійний номер за допомогою PowerShell

1.  Відкрийте PowerShell: в рядку пошуку напишіть PowerShell і натисніть Enter.

2. Введіть команду  Get-WmiObject win32_bios | Format-List SerialNumber  або  gwmi win32_bios | fl SerialNumber після чого натисніть Enter. Обидві команди покажуть вам серійний номер вашого пристрою.

Знайти серійний номер в BIOS

Щоб увійти в BIOS потрібно спочатку вимкнути комп'ютер, потім включити його, але відразу при включенні натискати кнопку для входу в BIOS. На різних комп'ютерах кнопки для входу можуть бути різними, на деяких, щоб увійти в BIOS потрібно натискати клавішу Del при включенні комп'ютера, на інших - клавішу F10. Якщо ви не знаєте яку кнопку натискати, щоб увійти в BIOS на своєму пристрої, подивіться інструкцію "Як увійти в BIOS і вибрати завантаження з флешки" і спробуйте запропоновані варіанти.

Коли ви ввійдете в BIOS подивіться вкладку Main або System Infomation, там буде серійний номер вашого пристрою.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂