Як змінити шрифт за замовчуванням в Office Word і Excel 2016/2019

Починаючи з Office 2007, Word і Excel використовують Calibri як шрифта. Щоб зробити ваш документ або електронну таблицю більш читабельними, ви можете змінити стиль шрифта і налаштувати розмір шрифту. Сьогодні ми розглянемо як легко змінити шрифт за замовчуванням в Office Word і Excel 2016/2019.

Зміна шрифта в Word

1. Відкрийте документ за допомогою програми Word => в меню стрічки перейдіть у вкладку "Головна" => натисніть на значок стрілки в нижньому правому куті розділу "Шрифт" (див. Малюнок).

2. Виберіть шрифт, його розмір, накреслення та інші параметри, які хочете використовувати для документа Word за замовчуванням, і натисніть на "За замовчуванням".

3. Поставте крапку біля "всіх документів, заснованих на шаблоні Norm.dotm?" і натисніть на "ОК". Тепер все нові документи, створені за допомогою Word, будуть використовувати вибраний вами шрифт за замовчуванням.

Зміна шрифта в Excel

1. Відкрийте будь-яку електронну таблицю за допомогою програми Office Excel => в меню стрічки натисніть на "Файл" і зайдіть в "Параметри".

2. В "Загальні" виберіть потрібний шрифт і його розмір, натисніть на "ОК". Тепер кожен раз, коли ви створюєте нову електронну таблицю в Excel, розмір і стиль шрифта будуть відповідати заданим вами.

На сьогодні все, удачі Вам 🙂