Як змінити зображення папки в Windows 10

Коли в провіднику обраний вид відображення "Великі значки" - ви бачите ескізи папок, які автоматично створив Провідник Windows вибравши якесь зображення з усіх файлів присутніх в цій папці. Якщо в папці немає файлів або є файли, які не можна використовувати в якості ескізу, Провідник відображає зображення папки за замовчуванням. У сьогоднішній статті розглянемо як задати зображення для папки в Windows 10.

У даній статті ми не описуємо як змінити значок папки, а описуємо як змінити ескіз відображення папки! Раніше в статтях ми описували як змінити сам значок папки і як змінити значки всіх папок відразу.

Змінити зображення папки використовуючи стрічку Провідника

  Відкрийте папку, зображення для якої ви хочете задати => назва файлів має відображатися з розширеннями (тобто, має бути назва файлу і в кінці стояти крапка, а після нього розширення), якщо розширення не видно - виберіть в стрічці вгорі "Вид" - > "Показати або приховати" -> поставте галочку навпроти "Розширення імен файлів". На то зображення, яке ви хочете щоб відображалося за замовчуванням, натисніть правою клавішею миші та виберіть "Перейменувати" => назвіть його  Folder.gif  => підтвердіть перейменування натиснувши на "Так".

Все, тепер навіть якщо в цій папці буде тисяча зображень - вибране вами, буде відображатися ескізом цієї папки.

 Змінити зображення папки у властивостях

1. Натисніть на папку, для якої потрібне поставити зображення, правою клавішею миші та виберіть "Властивості".

2. У вкладці "Налаштування" біля "Зображення папок" відкрийте "Вибрати файл" => в вікні, знайдіть і виберіть потрібне зображення, натисніть "Відкрити" => натисніть на "ОК".

Все, тепер обраний ескіз буде постійно відображатися для цієї папки. Якщо ви в майбутньому захочете повернути відображення ескізу за замовчуванням - зайдіть в "Властивості" папки і у вкладці "Налаштування" натисніть на "Відновити за замовчуванням".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂