Включити автономні файли в Windows

У сьогоднішній статті ми розглянемо як різними способами включити (відключити) автономні файли в Windows 7, 8 і 10.

Автономні файли дозволяють зберігати на комп'ютері копії файлів, що зберігаються в мережі. Це дозволяє працювати з ними без мережевого підключення або коли сервер недоступний. Наступного разу, коли користувач підключиться до мережі або сервер буде доступний, автономні файли на вашому комп'ютері будуть автоматично синхронізуватися з мережевими файлами на сервері для поновлення.

Включити (відключити) автономні файли в центрі синхронізації

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть MOBSYNC  і натисніть кнопку Enter.

2.  Натисніть на "Управління автономними файлами".

3. Натисніть на "Включити автономні файли" (або відключити автономні файли) і натисніть на "ОК".

Включити (відключити) автономні файли в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходите до другого способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  Конфігурація комп'ютера \ Адміністративні шаблони \ Мережа \ Автономні файли  => відкрийте "Дозволити або заборонити використання автономних файлів".

3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК", щоб включити автономні файли. Якщо ви хочете відключити їх - поставте крапку біля "Відключено" і натисніть на "ОК". Якщо скористатися даними параметром - в панелі управління включення або відключення автономних файлів буде недоступно.

Включити (відключити) автономні файли в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ NetCache. Якщо в розділі Windows немає розділу NetCache, натисніть на розділ Windows правою клавішею миші => виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть його NetCache

3. Натисніть на розділ NetCache правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  Enabled

4. Відкрийте параметр Enabled => в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂