Як змінити папку для завантаження файлів в Windows 10

У кожного користувача Windows, є папка "Завантаження" в яку за замовчуванням завантажуються всі файли з більшості браузерів. Знайти папку "Завантаження" можна відкривши провідник і вибравши її в лівій панелі, або ввівши в адресний рядок% UserProfile% і натиснувши клавішу Enter, також можна перейти по шляху C: \ Users \ імя_ користувача \ і знайти папку там. Ви можете створити папку для завантаження файлів на будь-якому диску і з будь-якою назвою, і зробити, щоб файли завантажувалися туди за замовчуванням.

У сьогоднішній статті ми розглянемо як змінити місце розташування папки "Завантаження" в Windows 10.

1. Створіть папку Downloads в тому місці де ви хочете її бачити. Наприклад, я хочу перемістити розташування папки для завантаження файлів на диск D: - відкриваю в провіднику диск D: \ => натискаю на "Нова папка" (можна натиснути правою кнопкою миші в порожньому місці, вибрати "Створити" => "Папку" ) => називаю папку Downloads.

2.  Відкрийте "Провідник" (з ярлика або натиснувши клавіші Win + E) => зайдіть в "Цей комп'ютер" => в папках натисніть на "Завантаження" правою клавішею миші => виберіть "Властивості" (також, ви можете в адресний рядок провідника ввести% UserProfile% => натиснути клавішу Enter => натиснути на папку "Завантаження" правою клавішею миші і вибрати "Властивості").

3. Перейдіть у вкладку "Розташування", натисніть на "Перемістити".

4. Знайдіть і виберіть папку, яку ви створили в 1ом пункті інструкції, натисніть на "Вибір папки".

5. Натисніть на "ОК".

6. Натисніть на "Так", щоб перемістити всі файли зі старого розташування в нове.

Ось і все, тепер всі файли переміщені в нову папку і все нові файли будуть завантажуватися туди. Якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂