Як додати повідомлення при завантаженні Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як відображати заданий вами повідомлення при завантаженні Windows 10. Якщо коротко: ви, одним із способів нижче задаєте будь-яке повідомлення, після чого кожен раз при завантаженні Windows буде з'являтися напис (з заданим вами текстом), після натискання на "ОК "ви побачите екран входу.

Додати повідомлення при завантаженні комп'ютера в локальній політиці безпеки

Локальна політика безпеки доступна в Windows 10 Pro, Enterprise і Education. Якщо у вас Windows 10 home-перехід до другого способу.

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду secpol.msc  і натисніть Enter.

2. Зайдіть в "Локальні політики" => "Параметри безпеки" => з правого боку відкрийте "Інтерактивний вхід в систему: заголовок повідомлення для користувачів при вході в систему".

3. Напишіть заголовок для повідомлення і натисніть на "ОК".

4. Там же в "Параметри безпеки" відкрийте "Інтерактивний вхід в систему: текст повідомлення для користувачів при вході в систему".

5. Напишіть потрібне повідомлення і натисніть на "ОК".

Перезавантажте комп'ютер і ви побачите написане вами повідомлення.

Додати повідомлення при завантаженні комп'ютера в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System. У розділі System відкрийте параметр  legalnoticecaption,  в поле "Значення" введіть заголовок для повідомлення і натисніть на "ОК".

3. Тепер в розділі System відкрийте параметр legalnoticetext,  в поле "Значення" введіть повідомлення та натисніть на "ОК".

Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, щоб побачити написане вами повідомлення.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂