Відключити (включити) повідомлення брандмауера в Windows 10

Якщо ваш брандмауер включений - за замовчуванням, ви будете отримувати повідомлення коли новий додаток намагається отримати доступ до мережі. У сьогоднішній статті розглянемо як відключити (включити) повідомлення брандмауера в Windows 10.

Ви встановили новий додаток, з яким потрібно використовувати мережу, отримуєте повідомлення від брандмауера і якщо ви натиснете на "Дозволити доступ" - повідомлень брандмауера для цього додатка більше не буде. Щоб включити або відключити повідомлення від брандмауера - потрібно увійти в систему користувачем володіє правами адміністратора.

Відключити (включити) повідомлення брандмауера в настройках

1.  Відкрийте брандмауер: один із способів - в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть firewall.cpl і натисніть клавішу Enter.

2. З лівого боку натисніть на "Зміна параметрів повідомлень".

3. Щоб відключити повідомлення - приберіть галочку з "Повідомляти коли брандмауер Захисника Windows блокує нову програму" біля кожного типу мережі та натисніть "ОК". Щоб включити повідомлення - навпаки потрібно поставити галочки біля "Повідомляти коли брандмауер Захисника Windows" для кожного типу мережі.

Відключити (включити) повідомлення брандмауера в центрі безпеки захисника Windows

1.  Відкрийте "Центр безпеки захисника Windows": натисніть лівою клавішею миші на його значок на панелі завдань в області повідомлень, або зайдіть в меню "Пуск" => "Всі програми" і виберіть його зі списку.

2 . У вікні з лівого боку виберіть "Брандмауер і безпеку мережі", з правого боку натисніть на "Параметри повідомлень брандмауера".

3. Щоб відключити повідомлення - з правого боку натисніть на перемикач "Повідомити мене, якщо брандмауер Захисника Windows блокує нову програму", щоб він став в положення "Вимкнути." Або нижче "Повідомлення брандмауера захисника Windows" приберіть галочки з мереж для яких ви хочете відключити повідомлення. Щоб включити повідомлення - потрібно перемикач поставити в положення "Вкл." або поставити галочки біля потрібних мереж.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂