Імпорт закладок, паролів в Chrome з іншого браузера

Якщо ви використовували Mozilla Firefox, Edge, Explorer, Yandex або Opera і вирішили перейти на браузер Chrome - сьогоднішня стаття допоможе вам у цьому. У цій статті розглянемо як імпортувати в Chrome закладки, паролі, історію переглядів, дані автозаповнення, пошукові системи з інших браузерів.

Раніше ми розглядали як зберегти всі налаштування браузера, якщо ви вирішили перевстановити систему. Сьогодні ж покажемо як з іншого браузера перетягнути всі налаштування в Chrome. Дана інструкція робилася в Windows 10, але насправді вона однаково працює для будь-якої системи.

Імпорт закладок, паролів в Chrome

Відкрийте Google Chrome => справа вгорі натисніть на три точки => виберіть "Закладки" => Імпортувати закладки та налаштування

У вікні зі списку виберіть браузер з якого потрібно імпортувати всі налаштування, в нашому прикладі ми виберемо Mozilla Firefox. Після вибору браузера поставте галочки на налаштуваннях, які потрібно імпортувати в браузер Chrome. Ви можете з іншого браузера імпортувати історію відвідувань, паролі, закладки \ вибраного, дані для автозаповнення, пошукові системи. Після вибору - натисніть "Імпорт"

Результатом успішного імпорту налаштувань в Google Chrome з іншого браузера буде зелена галочка і напис "Вийшло!". У цьому ж вікні ви можете поставити галочку, щоб завжди показувати панель закладок. Натисніть "Готово"

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂