Як відключити блокування комп'ютера в Windows

Коли ви блокуєте комп'ютер - ви потрапляєте на екран блокування, тут ви можете змінити користувача або ввести дані свого облікового запису і увійти в систему знову. У цій статті розглянемо як відключити можливість блокування комп'ютера для всіх користувачів в Windows 7, 8 і 10.

Перед редагуванням реєстру рекомендуємо створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.   У лівій бічній панелі перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon , коли в лівій колонці обраний розділ  Winlogon  в правій панелі відкрийте параметр  DisableLockWorkstation.

3. В поле "Значення" напишіть  1 і натисніть лівою клавішею миші на "ОК". Закрийте редактор реєстру.

Тепер при натисканні клавіш Win + L нічого не буде відбуватися, також ви не побачите "Заблокувати" в меню "Пуск" або в меню, що відкривається при натисканні клавіш Ctrl + Alt + Del.

Щоб повернути можливість заблокувати комп'ютер - виконайте знову 1 і 2 пункт з інструкції вище, після чого в полі "Значення" поставте  0 і натисніть "ОК".

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂