Відключити (включити) додатки в автозавантаженні Windows 10

Коли ви включаєте комп'ютер і завантажується Windows, разом з нею запускається безліч програм. Не всі програми в автозавантаження потрібні, і якщо їх там величезна кількість - сам комп'ютер може дуже довго завантажуватися. У сьогоднішній статті розглянемо різні способи відключення, включення, видалення або додавання програм в автозавантаження Windows 10.

Відключити (включити) додатки в автозавантаженні використовуючи диспетчер задач

1. Натисніть в порожньому місці панелі завдань правою клавішею миші та виберіть "Диспетчер завдань" (або натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + Shift + Esc).

2. Перейдіть у вкладку "Автозавантаження" => на додаток, яке ви хочете відключити, натисніть правою клавішею миші та виберіть "Відключити".

Якщо потрібно включити якесь додаток - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Включити".

Відключити (включити) додатки в автозавантаженні в параметрах

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри" (або натисніть на клавіатурі клавіші Win + I).

2. Зайдіть в "Додатки", з лівого боку виберіть "Автозавантаження" => з правого боку знайдіть додаток, яке ви хочете відключити (включити), і навпроти нього натисніть на перемикач. ( "вкл."-додаток включено і стартує разом із завантаженням системи, "викл." - додаток відключено).

 Додати (видалити) програми до папки "Автозавантаження"

Якщо ви хочете, щоб якийсь додаток запускалося разом із завантаженням Windows - ви можете додати його в папку "Автозавантаження". Також, ви можете зайти в папку "Автозавантаження" і видалити з неї ярлики додатків, які не потрібно запускати при включенні комп'ютера.

1.  Натисніть клавіші Win + R

2. Введіть  shell: startup і натисніть клавішу Enter.

3. Видаліть з папки ярлики додатків, які більше не потрібні і додайте ті, які потрібні.

Відключити (включити) додатки в автозавантаженні використовуючи CCleaner

1. Встановіть та запустіть CCleaner.

2.  Зайдіть в "Сервіс" => "Автозавантаження" => натисніть на додаток правою клавішею миші та виберіть потрібну дію (відключити, включити або видалити).

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂