Як легко знайти і видалити гіперпосилання в Excel

Якщо у вас є таблиця Excel з величезною кількістю гіперпосилань, а вам потрібно видалити частину з них з певним словом, або ви хочете видалити всі - сьогоднішня стаття розповість як зробити це легко. Тобто сьогодні ми будемо шукати і видаляти всі гіперпосилання в таблиці Excel, а також будемо шукати гіперпосилання з певним словом і видаляти тільки їх.

Видалення усіх активних посилань Excel (легкий спосіб)

Найпростіший спосіб видалити відразу всі гіперпосилання в таблиці Excel - це вибрати всю таблицю за допомогою клавіш Ctrl + A, або натиснувши на трикутник зліва вгорі.

Тепер в будь-якому місці на аркуші натисніть правою клавішею миші та виберіть "Видалити гіперпосилання". Після чого втечуть всі гіперпосилання на аркуші.

Знайти і видалити гіперпосилання в Excel

Якщо ви хочете знайти всі гіперпосилання в Excel і тільки після цього вибрати, що видалити - натисніть клавіші Ctrl + F  або знайдіть в меню зверху лупу "Знайти" і натисніть на неї.

Відкриється вікно "Знайти і замінити" => натисніть на "Параметри"

Біля "Формат" натисніть на стрілку і виберіть "Вибрати формат з осередку"

Виберіть будь-яку клітинку з гіперпосиланням, після чого у вікні "знайти і замінити" з'явиться заданий формат осередків для пошуку

Натисніть "Знайти всі", після чого ви побачите всі знайдені осередки з гіперпосиланнями

Ви можете натиснути на одну з них і вона буде виділена, також утримуючи клавішу Ctrl і натискаючи по черзі лівою клавішею миші на деякі з них - ви зможете виділити частину гіперпосилань зі знайдених результатів. Можна і все виділити за допомогою ctrl + a в цьому вікні.

Після вибору потрібної або потрібних осередків - можете їх видалити, натискаємо на одну з обраних правою клавішею миші і вибираємо "Видалити гіперпосилання". Після чого всі вибрані комірки більше не будуть містити гіперпосилання.

Пошук і видалення гіперпосилань з конкретним текстом

Якщо в таблиці Excel вам потрібно знайти і видалити гіперпосилання лише з певним текстом - робимо наступне:

1.Нажімаем клавіші Ctrl + F і натискаємо на "Параметри";

2.В полів "Знайти" впишіть текст, який будемо шукати в гіперпосиланнях і натисніть на стрілку біля "Формат" => виберіть "Вибрати формат з осередку" => виберіть будь-яку клітинку з будь-гіперпосиланням => і натисніть "Знайти все"

3.Ніже ви побачите результат знайдені осередки з гіперпосиланнями, які містять введений вище вами текст.

Тепер можете виділити ці осередки в вікні пошуку і натиснувши на будь-яку з них правою клавішею миші вибрати "Видалити гіперпосилання", тим самим ви видалите всі гіперпосилання містять введений вами текст.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂