"Журнали Windows" => "Система" я виявив дві помилки, які" /> "Журнали Windows" => "Система" я виявив дві помилки, які" /> "Журнали Windows" => "Система" я виявив дві помилки, які" />

Збій при запуску служби "WSearch" через помилку. Відмовлено в доступі

"Журнали Windows" => "Система" я виявив дві помилки, які" />

Сьогодні поговоримо про збої при запуску служби "WSearch" через помилку.

Зайшовши в "Перегляд подій" => "Журнали Windows" => "Система" я виявив дві помилки, які постійно повторювалися: подія 7000 Збій при запуску служби "WSearch" через помилку. Відмовлено в доступі; подія 10005 Помилка DCOM "5" при спробі запуску служби WSearch з аргументами "Немає доступу" для запуску сервера: {E48EDA45-43C6-48E0-9323-A7B2067D9CD5}.

1. Я зайшов в "Служби" (натиснути Win + R на клавіатурі і ввести services.msc) => знайшов і відкрив службу WSearch => спробував її запустити => "Неможливо запустити службу WSearch на Локальний комп'ютер. Помилка 5: Відмовлено в доступі.

2. Служба посилається на файл SearchIndexer.exe по шляху C: \ Windows \ System32 \. Сам файл з видозміненим значком, якщо зайти в його "Властивості" і в "Безпека" кругом написано, що у мене немає дозволів на читання даного об'єкта. Користувач під яким я увійшов в систему в групі адміністраторів. Включив вбудовану обліковий запис адміністратора => зайшов під ним в систему і побачив ті ж помилки і на файл SearchIndexer.exe також не було дозволів.

3. Взяв з сусіднього ноутбука файл SearchIndexer => створив в корені диска C: \ нову папку, закинув файл в неї.

4. Відкрив редактор реєстру (Win + R на клавіатурі і ввести  regedit ) => перейшов по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ WSearch => відкрив параметр ImagePath => в поле "Значення" прописав новий шлях до файлу SearchIndexer.exe.

Тепер помилки немає, служба відразу ж запустилася і в параметрах індексування написало, що індексування завершено (до цього не давало перебудувати індекс). Якщо хто знає як вирішити цю проблему простіше - будь ласка, опишіть в коментарях нижче! Удачі Вам 🙂