Погано ловить Wi Fi в HP 250 G4

Вчора звернулися до мене з проблемою слабкого сигналу Wi Fi  в ноутбука HP 250 G4, причому сиділи за півметра від самого роутера, а зв'язок була дуже слабкою.

Я б сказав, що це проблема не тільки ноутбуків HP 250 G4, дана проблема зустрічається і в інших ноутбуках, від різних фірм. Вона полягає в неправильно встановлених драйверах, або операційна система сама встановила стандартні невідповідні драйвера, або ви скористалися Driver Pack, а він неправильно визначив і поставив схожі.

Як виправити проблему слабкого сигналу Wi Fi в ноутбука HP 250 G4:

1 . Потрібно зайти на офіційний сайт і викачати з нього драйвера (перелік офіційних сайтів), в нашому прикладі - це сайт компанії HP;

2 . З пошуку знайдіть свою модель і виберіть операційну систему. Якщо ви не знаєте яка у Вас розрядність - натисніть на "Комп'ютер" правою клавішею миші та виберіть "Властивості", перед вами відкриються властивості системи, де ви зможете побачити "Тип системи" (в Windows 8.1 і 10 властивості системи можна відкрити натиснувши на пуск правою кнопкою миші і вибравши в меню Система);

3 . У списку драйверів знайдіть "Мережа" => знайдіть "Драйвер Broadcom 802.11b / g / n Wireless" і натисніть лівою клавішею миші на "Завантажити".

4 . Зайдіть в "Диспетчер пристроїв": в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть  devmgmt.msc і натисніть клавішу "Enter".

5 . Знайдіть "Мережеві адаптери", відкрийте список і знайдіть Wi Fi, натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Видалити".

6 . У вікні поставте галочку "Видалити програми драйверів для цього пристрою" і натисніть "ОК"

7 . Запустіть і встановіть скачаний в 3 пункті файл.

Після даних дій проблема була вирішена, тобто як і говорилося, проблема була в драйверах. На різних ноутбуках в 90 випадків з 100 проблему слабкого сигналу Wi Fi можна вирішити видаливши драйвера і встановивши з офіційного сайту. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂