Чи не працює меню Пуск в Windows 10

Деякі користувачі після поновлення до Windows 10 стикаються з проблемою неробочого меню Пуск. У сьогоднішній статті розповімо як просто і швидко повернути працездатність меню Пуск.

Раніше користувачам доводилося проводити безліч різних дій, щоб повернути працездатність меню Пуск, але зараз все простіше, адже Майкрософт випустила утиліту щодо усунення неполадок Пуск.

Оновлення 20161005: в зв'язку з тим, що утиліта не вирішує всі проблеми меню пуск - було додано ще один робочий спосіб.

 Пошук та усунення несправностей Головного меню в Windows 10

По суті все, що від Вас потрібно - це завантажити інструмент від Майкрософт => запустити утиліту => натиснути "Далі" і має відбутися диво 🙂

Якщо ви хочете бачити всі дії, які проводяться під час запуску утиліти - в першому вікні після запуску натисніть на "Додатково" і зніміть галочку "Автоматично застосовувати виправлення" => натисніть "Далі"

Чи не більше хвилини відбуватиметься сканування на помилки, якщо ви зняли галочку і помилку знайде - вам потрібно буде узгодити виправлення.

В кінці ви зможете натиснути на подивитися додаткові відомості і подивитися які з параметрів були виправлені, перевірялося наступне:

1.Необходімость програми встановлені неправильно;

2.Проблеми дозволів з розділами реєстру;

3.База даних плитки пошкоджена;

4. Маніфест додатка пошкоджений.

По суті, яка Вам різниця де дана утиліта шукає проблеми - головне, що Пуск після роботи утиліти має запрацювати!

Чи не відкривається Пуск, виправляємо проблему за допомогою PowerShell

На одному з комп'ютерів не відкривався меню пуск, натискали на нього і нічого не відбувалося - спробували запуск утиліти від майкрософт і нічого не вирішилося! Виконали команду з PowerShell і Пуск знову почав працювати!

У рядку пошуку вводимо powershell і натискаємо на знайдений варіант правою клавішею миші, після чого вибираємо "Запустити від імені адміністратора"

Вставляємо наступну команду і натискаємо Enter

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}

Чекаємо пару хвилин, будуть з'являтися як жовті написи так і червоні, після виконання команди закрийте вікно і спробуйте запустити "Пуск". Якщо відразу не відкрився - перезавантажте комп'ютер. Все повинно працювати !!!

На сьогодні все, напишіть допомогла Вам дана утиліта, або якщо є що додати - теж пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂