Скидання налаштувань мережі в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як скинути налаштування мережі в Windows 10.

Проблеми з мережею можуть виникати через безліч різних чинників, може на вашому комп'ютері встановлено шкідливе програмне забезпечення, а може просто ви забули заплатити за інтернет. У будь-якому випадку ви повинні знати, що при скиданні мережі будуть забуті всі мережі Wi-Fi і паролі до них, а також ваша локальна мережа і її налаштування. Також будуть забуті VPN-з'єднання. Загалом, після скидання настройки мережі будуть такі ж як ніби ви тільки встановили Windows і драйвера на мережеві пристрої.

Скинути всі налаштування мережі в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Мережа та Інтернет".

3.  З лівого боку виберіть "Стан" => з правого боку в самому низу натисніть на "Скидання мережі".

Перед вами з'явиться попередження "Ця дія видалить, а потім перевстановить всі мережеві адаптери і поверне для інших мережевих компонентів їх вихідні параметри. Можливо, після цього буде потрібно перевстановити інше мережеве програмне забезпечення (наприклад, програмне забезпечення клієнта VPN або віртуальні комутатори)". Натисніть на "Скинути зараз".

Натисніть на "Так".

Комп'ютер піде в перезавантаження і після неї мережу доведеться налаштовувати заново.

Скинути налаштування мережі в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть  cmd => натисніть на знайденому результаті правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Введіть команду  netcfg -d і натисніть клавішу Enter. Якщо напише помилку - повторіть команду. Після виконання команди перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂