Як стати власником файлу або папки в Windows

При створенні файлу або папки право власності на неї отримує обліковий запис користувача під яким ви увійшли в систему. Власники файлу або папки мають більше прав ніж інші користувачі, і якщо ви під користувачем не є власником спробуєте перейменувати файл (видалити, редагувати) - вам може написати помилку "Для виконання цих дій ви маєте володіти правами адміністратора". У будь-якому випадки бувають моменти, коли потрібно змінити власника файлу або папки, і в сьогоднішній статті ми розглянемо як це зробити

1. Ви повинні увійти в систему використовуючи обліковий запис, який володіє правами адміністратора. Натисніть на файл або папку (власником якої вам потрібно стати) правою клавішею миші і з контекстного меню виберіть "Властивості".

2. Перейдіть у вкладку "Безпека" та відкрийте "Додатково".

3. Біля "Власник" виберіть "Змінити".

4. Натисніть лівою клавішею на "Додатково".

5. Натисніть на "Пошук".

6. У списку, виберіть користувача, якого ви хочете зробити власником обраної папки або файлу, після чого натисніть "ОК".

7. Ще раз натисніть "ОК".

8. Біля "Власник" ви побачите, що ім'я змінено на обраний вами в другому пункті. Поставте галочку в полі "Замінити власника подконтейнеров і об'єктів" і натисніть "ОК".

9. Знову натисніть "ОК".

Тепер у вибраній вами облікового запису повні права на обрану папку або файл. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂