Видалити (додати) Сплячий режим з меню Вимкнення в Windows 10

У цій статті розглянемо як видалити (або додати) "Сплячий режим" з меню "Виключення" в Windows 10.

Видалити (додати) Сплячий режим з меню Вимкнення в управлінні харчуванням

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  powercfg.cpl  і натисніть клавішу Enter.

2. З лівого боку натисніть на "Дія кнопки живлення".

3. Натисніть на "Зміна параметрів, які зараз недоступні".

4. Щоб додати "Сплячий режим" в меню "Виключення" - поставте прапорець біля "Сплячий режим", щоб прибрати його з меню "Виключення" - приберіть прапорець біля "Сплячий режим". Натисніть на "Зберегти зміни".

Видалити (додати) Сплячий режим з меню Вимкнення в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ =>  зайдіть в розділ FlyoutMenuSettings. Якщо немає розділу FlyoutMenuSettings - натисніть на розділ Explorer правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ FlyoutMenuSettings

3. Натисніть на розділ FlyoutMenuSettings правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  ShowSleepOption

4. Відкрийте параметр  ShowSleepOption  => в поле "Значення" введіть  0 і натисніть на "ОК" - якщо ви хочете видалити "Сплячий режим" з меню "Виключення". Якщо ви хочете додати "Сплячий режим в меню" Виключення "- в поле" Значення "введіть  1 і натисніть на" ОК ".

Видалити (додати) Сплячий режим з меню Вимкнення в групових політиках

Групові політики є в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - використовуйте попередні способи.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Провідник" => відкрийте параметр "Показувати режим сну в меню електроживлення".

4. Щоб показувати "Сплячий режим" в меню "Виключення" - поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Щоб приховати "Сплячий режим" в меню "Виключення" - поставте крапку біля "Відключено" і натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂