Як запустити програми Android в Windows

Якщо є додатки Android, які вам дуже подобаються і ви б хотіли встановити їх на комп'ютер - встановіть, адже це легко! У сьогоднішній статті розглянемо як на комп'ютер встановити будь-які додатки з Anroid за допомогою BlueStacks.

BlueStacks дозволяє запускати і використовувати додатки Android на великому екрані Windows, а також на Mac OS. Даний проект заснований в 2011 році, і якщо в перші роки додатки запускалися з працею, то зараз запускаються з Android поводяться дуже непогано!

 Установка BlueStacks.

Цей додаток безкоштовне і не встановлює зайвого програмного забезпечення. Єдине, що від вас вимагається - це мати для входу обліковий запис Google.

1. Переходимо на сайт www.bluestacks.com і натискаємо "Завантажити BlueStacks";

2. Запустіть завантажений файл;

3. У першому вікні натисніть "Далі" тим самим прийнявши умови ліцензійної угоди;

4. За замовчуванням емулятор BlueStacks встановлюється в C: \ ProgramData \, якщо ви згодні - натисніть "Далі". Також ви можете натиснути на "Огляд" і вибрати інший шлях установки.

5. Для оптимальної роботи програми залиште галочки в обох полях і натисніть "Встановити";

6. Натисніть "Готово" і залиште галочку в поле "Запустити BlueStacks", щоб додаток запустилось щодо закриття цього вікна;

7. У діалоговому додатку натисніть на "Вхід через Google";

8. Введіть адресу вашої електронної пошти Google, якщо у вас його немає - натисніть нижче "Створити обліковий запис". Після введення натисніть "Далі".

9. Введіть пароль до вашого облікового запису Google і натисніть "Увійти";

10.  Натисніть "Дозволити";

11. Придумайте ім'я для вашого профілю в BlueStacks і натисніть "Готово".

12. У Вас запитає дозволяти додатком визначити ваше місце розташування, виберіть будь-який варіант, в будь-якому випадки додаток буде працювати.

13. Виберіть мову програми та натисніть на стрілку.

14. Дотримуючись інструкцій виберіть потрібні налаштування.

Використання BlueStacks.

Тепер коли емулятор BlueStacks встановлений і налаштований, можна переходити до пошуку потрібних додатків і їх установці. Запустивши BlueStacks, в головному вікні ви побачите популярні додатки, які можна відкрити за допомогою миші (або за допомогою пальця, якщо екран вашого пристрою сенсорний), також ви можете відкрити Serch Apps і знайти потрібну програму за назвою, або відкрийте ярлик Play Маркет.

Відкривши Play Маркет ви знайдете ті ж категорії додатків і зможете вибрати потрібний. Також зможете зайти в меню Play Маркета натиснувши на три паралельні лінії.

Натиснувши на "Мої програми та ігри" ви побачите всі програми, які ви встановлювали через Play Маркет на інших пристроях за допомогою цього облікового запису Google.

Знайдіть додаток, яке хочете використовувати, відкрийте його і натисніть "Встановити".

Через кілька секунд ваш додаток буде встановлено і ви зможете його використовувати.

По краях BlueStacks є різні настройки: ви можете розгорнути додаток на весь екран, налаштувати жести, відкрити чат, повернути екран, струснути екран, зробити знімок екрана, вказати місце збереження, скопіювати файли з Windows і багато іншого. У додатку бувають рекламні пропозицію, якщо ви не хочете бачити ніякої реклами - можете заплатити 24 $ і рік реклами ви не побачите.

BlueStacks дозволяє запускати додатки Android на Windows, і не вимагає якихось проблем, все налаштовується дуже просто. Налаштування є для всього, також ви можете спілкуватися в чаті з людьми, які використовують теж додаток що і ви в даний момент. Очевидний плюс даного емулятора, що він безкоштовний і не ставить ніякого зайвого програмного забезпечення на ваш комп'ютер. Також ті додатки, які ми на ньому запускали - працювали відмінно. Ви можете синхронізувати програми з іншими пристроями, що є теж плюсом.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂