Синхронізувати час з сервером часу в Інтернеті

У Windows 10 ви можете змінити відображається час самі або налаштувати його автоматичну синхронізацію з сервером часу в Інтернеті, що дозволить вашим годинах завжди відображати правильний час. У сьогоднішній статті розглянемо як включити (відключити) синхронізацію часу з сервером часу в Інтернеті.

Включити (відключити) синхронізацію часу в параметрах системи

1.  Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Відкрийте "Час і мова", натисніть з лівого боку на "Дата і час". Щоб включити синхронізацію часу - натисніть на перемикач біля "Встановити час автоматично", щоб він став в положення "Вкл." (відповідно, якщо ви хочете вимкнути синхронізацію часу - потрібно натиснути на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути.).

3. Ви можете вибрати з яким сервером буде синхронізуватися час, для цього трохи нижче натисніть на "Додаткові параметри дати та часу, регіональні параметри".

4. Натисніть на "Дата і час".

5. Перейдіть у вкладку "Час по інтернету" і натисніть на "Змінити параметри".

6. Біля "Сервер" виберіть зі списку сервер з яким потрібно синхронізувати час і натисніть на "Оновити зараз", щоб побачити чи може комп'ютер синхронізувати час з обраним вами сервером. Якщо нижче напише "Час було успішно синхронізовано ..." натисніть на "ОК". Також в цьому вікні можна відключити або включити синхронізацію часу, для цього потрібно зняти галочку біля "Синхронізація сервера часу в Інтернеті" - якщо ви хочете відключити синхронізацію, або поставте галочку - якщо хочете його ввімкнути.

Після вибору потрібних параметрів закрийте всі відкриті вікна.

Синхронізувати час використовуючи командний рядок

1.  Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші та виберіть "Командний рядок (Адміністратор)".

2. Якщо ваш комп'ютер знаходиться в домені - введіть команду  net time / domain і натисніть Enter, якщо комп'ютер знаходиться в звичайній мережі - введіть команду  w32tm / resync і натисніть клавішу Enter.

Після виконання команди закрийте командний рядок.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂