Як відключити Caps Lock в Windows

Якщо ви не використовуєте Caps Lock і включаєте його часто випадково - ви можете його повністю відключити. У сьогоднішній статті розглянемо як відключити Caps Lock у всіх версіях Windows.

Навіть з відключеним Caps Lock ви зможете друкувати великі літери використовуючи клавішу Shift.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  notepad і натисніть клавішу Enter.

2. В "Блокнот" вставте наступний текст:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Keyboard Layout]

"Scancode Map" = hex: 00,00,00,00,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,3a, 00,00,00,00,00

3. Зайдіть в "Файл" і натисніть на "Зберегти як".

4. Виберіть будь-яке місце для збереження файлу, головне щоб ви могли його знайти, в рядку "Файл" впишіть будь придумане вами ім'я, тільки змініть розширення на  reg  (дивіться малюнок). У нашому прикладі ми називаємо файл Caps Lock.reg і натискаємо на "Зберегти".

5. Відкрийте збережений файл, натисніть на "Так" у вікні і "ОК" в наступному. Вийдіть з системи і зайдіть в неї знову, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Якщо ви в майбутньому захочете знову використовувати клавішу Caps Lock - в рядку пошуку або в меню виконати введіть  regedit і натисніть клавішу Enter => перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Keyboard Layout  =>  натисніть на параметр  Scancode Map правою клавішею миші та виберіть "Видалити" => підтвердіть видалення натиснувши на "Так".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂