Як змінити іконки папок на старі в Windows 10 (або на будь-які на ваш смак)

Якщо в Windows 7 іконки кожної папки виглядали як ніби вони відкриті, то в Windows 10 значки папок плоскі, як ніби закрита папка. Ви можете повернути старі значки для всіх папок відразу (зробити їх такими як були в Windows 7), або вибрати будь-яке інше зображення і зробити його значком папки.

Так, ви можете натиснути правою кнопкою миші на будь-яку папку, зайти в властивості і змінити значок для неї, але таким способом зміна буде тільки для однієї папки. А ми в сьогоднішній статті розповімо як зробити зміна значків для всіх папок відразу.

Як змінити значки всіх папок в Windows

Перед зміною в реєстрі рекомендується створити точку для відновлення системи. Зображення, яке ви хочете задати як значок папок, має бути з розширенням ico. Ви можете завантажити архів win7, розпакувати з нього зображення і використовувати його, щоб ваші значки стали такими як були в Windows 7, або знайдіть будь цікаве вам зображення з розширенням ico через пошуковик. Якщо є зображення, яке ви хочете використовувати як значок для папок, але воно з іншим розширенням - скористайтеся програмою IconLover, з її допомогою зробіть зображення меншим і з потрібним розширенням. Зображення з величезним розміром використовувати не варто, краще спочатку його зменшити з допомогою IconLover або будь-яким іншим додатком.

Готове зображення перемістіть в папку з якої ніхто його не видалить, наприклад ми своє ізображеніе.ico перемістили на диск C: \

У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit  і натисніть клавішу Enter.

Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer

У розділі Explorer пошукайте Shell Icons, якщо його немає - натисніть на Explorer правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ".

Назвіть новий розділ Shell Icons.

Натисніть на розділ Shell Icons правою клавішею миші, виберіть "Створити" => Строковий параметр.

Назвіть новий параметр 3

Відкрийте створений параметр, в поле "Значення" введіть шлях до зображення в лапках. Наприклад: "C: \ favicon.ico" У прикладі зображення favicon.ico лежить в корені диска C.

У Shell Icons знову за допомогою правою клавішею миші (як описувалося вище) створіть строковий параметр і назвіть його 4 . Відкрийте параметр 4 і в поле "Значення" введіть шлях до зображення в лапках.

Перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник, щоб зміни вступили в силу.

В результаті значки всіх папок будуть змінені.

Щоб повернути все як було - відкрийте знову редактор реєстру => зайдіть по шляху зазначеному вище і видаліть параметри 3 і 4 => після чого перезапустіть провідник або комп'ютер.

Все, ось таким простим способом можна замінити значки на всіх папках відразу, або повернути вид для папок з Windows 7. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂