Як відключити брандмауер в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо різні способи відключення брандмауера в Windows 10.

Брандмауер Windows включений за замовчуванням і якщо у вас немає іншого брандмауера - його відключати не рекомендується. Відключення брандмауера зробить ваш комп'ютер більш уразливим для несанкціонованого доступу.

 Відключити брандмауер в його настройках

1. Відкрийте брандмауер: один із способів - в рядку пошуку або в меню виконати напишіть  firewall.cpl і натисніть клавішу Enter.

2. З лівого боку натисніть на "Включення і відключення брандмауера Захисника Windows".

3. Поставте крапку біля "Відключити брандмауер Захисника Windows" для кожного мережевого профілю і натисніть "ОК".

 Відключити брандмауер в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші та виберіть "Командний рядок (Адміністратор)".

2. Щоб відключити брандмауер для всіх типів мереж - введіть команду  netsh advfirewall set allprofiles state off і натисніть клавішу Enter.

Щоб відключити брандмауер тільки для поточного типу мережі - введіть команду  netsh advfirewall set currentprofile state off  і натисніть клавішу Enter.

Щоб відключити брандмауер тільки для доменної мережі - введіть команду  netsh advfirewall set domainprofile state off  і натисніть клавішу Enter.

Щоб відключити брандмауер тільки для загальнодоступної мережі - введіть команду  netsh advfirewall set publicprofile state off і натисніть клавішу Enter.

Щоб відключити брандмауер тільки для приватної мережі - введіть команду  netsh advfirewall set privateprofile state off і натисніть клавішу Enter.

 Відключити брандмауер в PowerShell

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть PowerShell, на знайденому інструменті натисніть правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Щоб відключити брандмауер для всіх типів мереж - введіть команду  Set-NetFirewallProfile -Enabled False і натисніть клавішу Enter.

Щоб відключити брандмауер тільки для доменної мережі - введіть команду  Set-NetFirewallProfile -Profile Domain -Enabled False  і натисніть клавішу Enter.

Щоб відключити брандмауер тільки для загальнодоступної мережі - введіть команду  Set-NetFirewallProfile -Profile Public -Enabled False і натисніть клавішу Enter.

Щоб відключити брандмауер тільки для приватної мережі - введіть команду  Set-NetFirewallProfile -Profile Private -Enabled False і натисніть клавішу Enter.

  Відключити брандмауер в центрі безпеки захисника Windows

1. Відкрийте "Центр безпеки захисника Windows": натисніть лівою клавішею миші на його значок на панелі завдань в області повідомлень, або зайдіть в меню "Пуск" => "Всі програми" і виберіть його зі списку.

2. У вікні, з лівого боку виберіть "Брандмауер і безпеку мережі", з правого боку натисніть на мережу для якої хочете відключити брандмауер.

3. Біля "Брандмауер захисника Windows" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути.". Виконайте другий і третій пункт для всіх типів мереж для яких ви хочете відключити брандмауер.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂