Як встановити призначену для користувача тему в Windows 10

У Windows 10 можна встановити тільки підписані теми від Майкрософт, але ви можете легко обійти це. У сьогоднішній статті розглянемо як встановити призначену для користувача тему в Windows 10.

Раніше ми розглядали як встановити тему в Windows 10, але там описаний спосіб установки тільки тим з Магазину, де всі вони схожі і засновані на візуальному стилі за замовчуванням для Windows 10. У сьогоднішній статті ми розглянемо як встановити тему, взяту з будь-якого іншого ресурсу.

1. Потрібно змінити системні файли: використовуйте для цього UltraUXThemePatcher - це просте у використанні додаток, яке модифікує uxtheme.dll. Воно підтримує всі версії Windows, і все, що вам потрібно зробити - це завантажити додаток, встановити його і коли з'явиться відповідний запит перезавантажити комп'ютер.

2. Знайдіть і скачайте призначену для користувача тему для Windows 10: сайтів з темами безліч, але самий рекомендований deviantart.com. З яких би сайтів ви не скачували тему - бажано перевірити її на шкідливе ПЗ. У прикладі ми встановимо тему "The beauty of flowers Theme Windows 8,8.1,10" з сайту Deviantart.com. Заходимо на сторінку теми і справа вгорі натискаємо на Download.

3. Встановіть завантажену тему: найчастіше теми викачуються в rar або zip форматі, щоб їх відкрити - в системі повинен бути встановлений будь-який архіватор. Відкрийте скачаний в попередньому пункті архів => розпакуйте його вміст в папку C: \ Windows \ resources \ themes \

4. Відкрийте в папці C: \ Windows \ resources \ themes \ розпакований в попередньому кроці файл і тема відразу буде встановлена. У нашому прикладі в архіві був тільки один файл, в архівах інших тем часто міститься папка і файл з розширенням. theme,  і саме файл з таким розширенням потрібно відкривати для установки теми.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂