Відключити звук в Chrome і Firefox

У сьогоднішній статті розглянемо як відключити звук певних або всіх сайтів в браузері Google Chrome і Mozilla Firefox.

Відключити звук в Google Chrome

Якщо ви хочете відключити звук з певного сайту - відкрийте потрібний сайт => натисніть на вкладку з ним правою клавішею миші та виберіть "Відключити звук на сайті". Тепер, якщо ви відкриєте цей сайт в іншій вкладці або перезапустіть браузер і відкриєте сайт заново - звуків з нього ви не почуєте.

Ви також можете відключити звук на всіх сайтах, для цього в адресному рядку браузера Chrome введіть  chrome: // settings / content / sound  і натисніть клавішу Enter. Натисніть на перемикач навпроти "Відключити звуки на сайтах", щоб він став в положення "Вимкнути.". Нижче ви можете додати сайти, на яких дозволено відтворювати звук.

Тепер всі сайти, які ви будете відкривати в браузері Chrome, будуть беззвучними. Якщо ви хочете дозволити звук на певному сайті - натисніть на вкладку з потрібним сайтом правою клавішею миші та виберіть "Включити звук на сайті".

Відключити звук в Mozilla Firefox

Після недавніх оновлень ви не можете відключити звук на одному або на всіх сайтах в настройках браузера. Ви можете вимкнути звук певної вкладки, натиснувши на неї правою клавішею миші та вибравши "Вимкнути аудіо у вкладці".

Якщо ви хочете відключати звук в Firefox для всіх сайтів - встановіть розширення  Mute Tab. Натисніть на "Додати в Firefox" і на "Додати".

Тепер, коли потрібно відключити звук на всіх сайтах - натисніть на значок динаміка в панелі інструментів браузера Firefox. Натиснувши раз - ви вимкніть звук, натиснувши ще раз - ви включите звук знову.

Також в Firefox, щоб відключити звук на певних сайтах, ви можете використовувати розширення MuteLinks.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂