Додати панель інструментів в панель завдань в Windows 10

Ви можете додати різні панелі інструментів в панель завдань, як стандартні (адреса, посилання, робочий стіл) так і свої (які ви самі створите). Ми раніше вже розглядали як повернути панель швидкого запуску в Windows, сьогодні ж розглянемо як додати будь-яку панель інструментів в панель задач.

 Додати панель Адреса в панель задач

Додавши панель інструментів "Адреса" в панель завдань, ви зможете з панелі відкривати будь-який сайт або відкривати потрібну папку. Тобто, після додавання даної панелі інструментів в панелі завдань з'явиться поле в яке можна ввести адресу сайту і натиснути клавішу Enter, щоб відкрити його через браузер, або ввести диск і папку, яку ви хочете відкрити і натиснути Enter, для швидкого його відкриття в провіднику .

Натисніть на панель задач в порожньому місці правою клавішею миші та виберіть з контекстного меню "Панелі" => "Адреса".

Якщо ви хочете перетягнути панель "Адреса" або її розширити - спочатку потрібно відкріпити панель задач і тільки після цього за допомогою лівої кнопки миші її розтягувати або перетягувати.

Додати панель Посилання в панель задач

Якщо ви ще користуєтеся браузером Internet Explorer і додаєте сайти в обране - тоді можливо вам буде цікава панель "Посилання", яка відображає "Вибране" браузера Internet Explorer в панелі завдань. За допомогою даної панелі ви зможете швидко відкрити сайт з "Вибраного" браузера Internet Explorer.

На панелі завдань в порожньому місці натисніть правою клавішею миші та виберіть з контекстного меню "Панелі" => "Посилання".

Якщо ви хочете кудись перетягнути панель "Посилання" - відкріпите панель задач і після цього рухайте панель "Посилання" в потрібному вам напрямку скориставшись лівою клавішею миші.

Додати панель Робочий стіл в панель задач

Панель інструментів "Робочий стіл" відображає всі файли і значки розташовані на робочому столі, також в цій панелі знаходяться всі елементи "Панелі управління". Дуже часто користувачі приховують все, що розташоване на робочому столі, закріплюють в панелі завдань панель "Робочий стіл" і від туди відкривають потрібне.

На панелі завдань в порожньому місці натисніть правою клавішею миші та виберіть з контекстного меню "Панелі" => "Робочий стіл".

Якщо ви хочете кудись перетягнути панель "Робочий стіл" - відкріпите її, і перетягніть її в потрібне місце використовуючи ліву кнопку миші.

Додати нову панель інструментів в панель задач

Ви можете додати на панель задач свою панель інструментів з будь папки і з будь-якого диска.

1. Натисніть на панель завдань правою клавішею миші, виберіть "Панелі" => "Створити панель інструментів".

2. Перейдіть до папки з потрібними інструментами, а можливо ви просто хочете додати якусь папку з іншими папками як панель інструментів, виберіть її та натисніть на "Вибір папки".

Вибрана папка тепер відображається як панель інструментів в панелі завдань.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂