Як відновити програвач Windows Media в Windows 10

В останньому великому оновленні Windows 10 "Програвач Windows Media" був вилучений і став додатковим компонентом. Тепер програвач ви можете видаляти і відновлювати в будь-який момент в параметрах системи або в PowerShell. У сьогоднішній статті розглянемо як відновити "Програвач Windows Media" в Windows 10.

Відновити Програвач Windows Media в параметрах системи

1. Відрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри" (можете натиснути клавіші Win + I для відкриття параметрів системи).

2. Зайдіть в "Додатки" => в лівій колонці виберіть "Програми та можливості", в правій колонці натисніть на "Управління додатковими компонентами".

3. Натисніть на "Додати компонент".

4. Знайдіть у списку "Програвач Windows Media", натисніть на нього і виберіть "Встановити".

Через кілька хвилин "Програвач Windows Media" буде встановлений і ви зможете його використовувати. Якщо ви захочете його видалити - зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри" => "Додатки" => "Програми та можливості" => "Управління додатковими компонентами" => знайдіть в списку "Програвач Windows Media", натисніть на нього і виберіть "Видалити".

Відновити Програвач Windows Media використовуючи PowerShell

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку напишіть PowerShell, натисніть на знайденому результаті правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Щоб відновити "Програвач Windows Media" - введіть команду  Enable-WindowsOptionalFeature -FeatureName "WindowsMediaPlayer" -All -Online і натисніть клавішу "Enter".

Щоб видалити "Програвач Windows Media" - введіть команду  Disable-WindowsOptionalFeature -FeatureName "WindowsMediaPlayer" -Online і натисніть клавішу Enter.

 На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂